. . . . .
Dawsons creek CZ

  :: Home
  :: Info
  :: Herci
  :: Postavy
  :: Epizody
  :: Scénáře
  :: Galerie
  :: Media
  :: Různé


 

 

 

  

Sobota 10.9.2005
Takže v sekci Epizody už konečně najdete přepisy všech epizod, včetně neodvysílané 6. série. Enjoy ;)


Pátek 17.6.2005
Pravděpodobně už asi víte, že Katie Holmes už nějaký ten pátek chodí s Tomem Cruisem. Tom se dnes rozhodl požádat Katie o ruku. Stalo se tak v Paříži na Eiffelově věži. Kolem tohoto páru se v posledních dnech točí celý svět. Objevují se různé spekulace o tom, že vztah Ceuise k mladé herečce je jen jakýmsi reklamním tahem na upoutání pozornosti kvůli propagaci jejich nových filmů War of the Worlds a Batman Begins (hraje Katie). Cruise tyto pomluvy odmítá a neustále opakuje že ho potkalo něco úžasného a mimořádného.. Těžko říct co si o tom myslet.

Jinak jak už všichni jistě víte, Dawsonův svět na Primě skončil a další díly nové 6. série jsou bohužel v nedohlednu. Vysílací práva na nejnovější sérii má Nova, která ji ovšem zatím neuvažuje zařadit do vysílání. Budeme si muset počkat.Čtvrtek 17.3.2005
Good news everyone! V sekci video a hudba jsou konečně přístupné úvodní znělky ze všech sérií v audio i video formátu. Z audia je taky přístupná píseň On my Own a Dawsonovo Blues. Enjoy!


Neděle 6.2.2005
Pozor změna! Od 21.2.2005 se přesouvá začátek DS na 12.50!


Čtvrtek 6.1.2005
Tak sme se konečně dočkali! Od 20. ledna můžete na Primě v každý všední den od 14.20 sledovat Dawsonův svět. Prima bude vysílat všech 5 u nás dosud odvysílaných sérií a následně naváže 6., premiérovou řadou!


Čtvrtek 28.10.2004
TV Prima bude s největší pravděpodobností od ledna 2005 vysílat Dawsonův svět od 1. série každý všední den, od cca 14:00. Prima odvysílá všech 5 u nás dosud viděných sérií a je docela možné že zařadí i 6., premiérovou řadu. Jinak pokud chytáte polskou stanici TV Polsat, tak můžete sledovat 5. sérii Dawsonova světa každý čtvrtek a pátek od 17ti hodin. Čtvrtek 5.8.2004
Zdrawím všechny návštěvníky stránek. Jelikož zítra odjíždim na dovolenou, nebudu moci aktualizovat stránky několik dní. Doufám že to pochopíte, protože i já sem jen člověk a potřebuji o prázdninách načerpat síly :) Zároveň všem přeji pěkné prázdniny.

webmasterSobota 10.4.2004
V dnešní valikonoční aktualizaci vám krom jiného přináším i nějakou tu novinku ohledně vysílání Dawsonova světa na TV Nova :) Pro ty z vás, kteří pravidelně nesledujete pořad Volejte Novu to bude možná šok, ale věřte - nevěřte, DC na našich obrazovkách opět bude :)) Půjde však pravděpodobně pouze o premiérovou 6. řadu a vysílat by se měla někdy na podzim tohoto roku :) Pro slovenské fandy mám taky dobrou zprávu! Dawsonov svet (pouze 5. sérii) budete na slovenské televizi JOJ moct sledovat už od 26. května každý všední den od 15:15 :) Mno a na zavěr dnešní aktualizace sem si dovolil jako takový malý dáreček pro vás připravit pár wallpaperů s Katie, což, na čem se určitě všichni shodneme, je to nejhezčí co nám Dawsonův svět nabízí :))) Kdybyste s tím náhodou nesouhlasili, tak máte smůlu, páč to je jediná věc kterou můžete :)) Každopádně se nebojte, časem se dostane i na ostatní herce a jejich wallpapery. Tak a to je prozatím vše :) Všem přeju veselé Velikonoce! PS: ke stáhnutí je i nové video týdne :P


Neděle 18.1.2004
Už je to tady. Katie Holmes a Chris Klein se po pěti letech konečně rozhoupaly a hodlají se vzít. Chris to udělal hezky postaru a nejprve o ruku požádal tatínka. Bylo to na štědrý den v Toledu, Ohio, který je Katie domovem. Chris byl velmi nervózní, ale otec Katie mu to trochu usnadnil. Katie se slzami v očích okamžitě souhlasila a dostala diamantový prsten za $500,000! Údajně prý PJ fanoušci ještě trochu doufali, že by se Katie a Josh k sobě mohli vrátit, ale je pravda že Chris a Katie jsou už po těch pěti letech ideálním párem. Datum svatby ještě není určen (alespoň veřejně ne).
Jsem ale zvědav jestli Chris dodrží své požadavky a nebude chtít na svatbě Joshe a Jamese, ale kamarádi jako Busy, Michele a Kerr asi chybět nebudou.

Na stránkách virtualdc.net se teď každý týden objevuje nové DJo video. Nejedná se o klasické hudební videa, ale o krátké ukázky ze seriálu. Pokud to budu nějak stíhat a pokud bude zájem, každý týden sem dám odkaz na nové video, které ale bude k dispozici pouze jeden týden, pak už nebude možné si jej stáhnout!Neděle 12.10.2003
Tak sem pro Vás konečně připravil novou aktualizaci. Nejprve několik novinek ohledně DC. Michaela Jílková nedávno (13.9.) v pořadu Volejte Novu prohlásila, že Nova bude vysílat 6. řadu Dawsonova světa. Taky určitě už většina z Vás ví, že Dawsonův svět už skončil a další díly už se nenatáčí. Ale fanoušci nejen z Ameriky se rozhodli vytvořit vlastní 7.sérii :) Mají i své stránky kde můžete najít přepisy epizod, informace o hudbě a postavách a mnoho dalšího. Každý týden zveřejňují jednu novou epizodu a upoutávku na epizodu příští. Podle mě je to docela zajímavé a opravdový fanda seriálu by si tuto "virtuální" 7. sérii neměl nechat ujít :) No a teď k samotné aktualizaci. V sekci Epizody jsem doplnil všechny přepisy epizod z 5. série. V sekci Různé přibyla další nová povídka od Blankynazvaná Vzpomínky. Krátký článek o filmu Abandon s Katie Holmes najdete v taky v sekci Různé. Tak, doufám že Vám nová aktualizace po dlouhé době udělala radost jako mě :)) Jestli ne tak máte smůlu, víc toho zatím nemám :))


Sobota 21.6.2003
Do sekce Epizody jsem doplnil posledních 10 epizod ze 4. série (epizody 414 - 423), která je už nyní kompletní. V sekci Různé si můžete přečíst článek o filmu Phone Booth (Telefonní budka) s Katie Holmes, který bude mít premiéru v ČR již 26. června! Článek je z červnového čísla časopisu Premiere a zaslala nám ho Petra. 


Pátek 23.5.2003
Všechno dobrý... musí jednou skončit
rozlucka1.jpg (213405 bytes)Šest krásných let jsme s nimi strávili a teď se s námi loučí. Ve Wilmingtonu se konala před několika dny rozlučková akce, které se zúčastnilo mnoho lidí, mimojiné Josh, Katie, Michele, Kerr, Busy, Mary-Margaret (Gale), Nina (Bessie), Kapinos, Stupin, Kevin, Kevinovy rodiče, starosta města a další. James se ale bohužel neukázal, protože pracoval. Je docela smutné, že dal přednost práci před rozloučením s lidmi, se kterými pracoval šest let a hlavně s fanoušky. No ale prý na párty, která se konala večer už byl. Role mluvčího se ujal Josh, který moc hezky všem poděkoval. Kevin dostal na závěr klíče od města. Ve Wilmingtonu se objeví cedule Dawson's Creek Way, na univerzitě (5. - 6. série) Entering Capeside a na střední (1. -4. série) se objeví cedule, že hrála Capesideskou střední. Mimochodem Katie a Josh spolu moc hezky flirtovali. :) Celou akci podbarvovala muzika ze soundracků včetně I Don't Wanna Wait. Celý to bylo moc hezký, ale škoda, že už to muselo přijít.


Neděle 18.5.2003
Tak po delší době je tu další aktualizace:) Nebudu se tady nijak rozepisovat a rovnou napíšu co nového tady najdete:
- 13 přepisů epizod ze 4. série v sekci Epizody které poslal Martin
- Rozšířené informace u všech postav v sekci Postavy a taky sem tam přidal postavu Audrey
- 1 článek a 1 rozhovor s Jamesem v sekci Články, poslala Petra  
- 25 důvodů proč Pacey a Joey patří k sobě v sekci Názory fanoušků, opět zaslala Petra
- 1 nová povídka v sekci Povídky, kterou taky poslala Petra:)
- nová anketa

No a to bude asi všechno:) Doufám že nová aktualizace aspoň trochu potěšila:) A slibuju že na další už tak dlouho čekat nebudete:)) Mimochodem děkuju všem kteří tyto stránky pořád navštěvují a přispívají tak k tomu, že stránky zatím rušit nebudu:)Pátek 14.2.2003
Po měsíci jsem tu teda opět s novou aktualizací :) Snad se Vám to aspoň trochu bude líbit, když sem si s tím dal takovou práci :)) Takže, do sekce Epizody sem doplnil zbývající přepisy epizod ze 3. série, tj. díly 310 - 323 (poslal Martin - díky), to znamená že 3. série už je kompletní.. na dalších přepisech se pracuje, takže časem budou! V sekci Různé najdete novou povídku nazvanou Poslední sbohem, kterou zaslal TruLov, kterému za ni moc děkuju! Koukejte si to přečíst, je fakt dobrá! :)) V sekci Postavy jsem doplnil info k Dawsonovi. Postupně doplním u všech postav. V sekci Herci jsem doplnil informace o herečce Busy Philipps, představitelku Audrey (za obojí děkuji Petře). V sekci Různé vznikla nová posekce Články, kde už teď najdete 3 články! V prvním najdete nějaké to povídání o Joshovi a jeho životě. Ve druhém si přečtete zas něco o Joshovi, je tam i minirozhovor s Joshem, něco málo o Dawsonově světě a zpráva o tom, že se Katie Holmes možná bude vdávat a v posledním je rozhovor (opět) s Joshem :) Všechny tyto články z různých časopisů zaslala Petra.
Nedávno taky vyšlo nové 4. číslo Bravo girl, ve které byli uveřejněny výsledky Best boys 2002. Joshe trumfnul akorát Simír z Kobry 11, takže byl druhý... Jinak James ani Kerr se v první dvacítce neumístili.
Asi 10.2. vyšlo i nové číslo Cosmo girl s článkem o Jamesovi Van Der Beekovi. Najdete tam také opravdu miniaturním článečkem o tom, jak si Katie Holmes rozumí s rodiči a taková menší poznávací znamení Chada Murrayho (Charlie Todd). I za toto info díky Petře :)
No a nakonec si můžete přečíst názor neznámé fanynky na Dawsonův svět :) To už je ale opravdu všechno! Doufám že už máte dost :)) Btw tyhle stránky oslavili teď 11. února své 2. narozeniny!! Gratulace směřujte do knihy návštěv, dárečky rovněž :)) Jo a všem zamilovaným dnes přeju krásnýho Valentýna :)


Dawsons Creek CZ - přepisy epizod, obrázky, scénáře a hlavně hodně informací!
Dawsons Creek CZ

Moje ikonka:

Dawsons Creek CZ - přepisy epizod, obrázky, scénáře a hlavně hodně informací!Spřátelené stránky:

True Love Web
Dawson and Joey
Katie Holmes CZ
Pohotovost
Buffy CZ
Simpsonovi
Brendon Fehr
Roswell
Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky
Ryan Phillippe
Kanadský televizní seriál Směr Jih - Due South
Pacey & Joey
Christina Aguilera

Autor stránek:
Jerrzy
Spolupráce:
Petra
Martin
Dáša
Fox333
Werder

Narozeniny:

8.března 2005
James V. D. Beek (28)

18.prosince 2005
Katie Holmes (27)

11.června 2005
Joshua Jackson (27)

9.září 2005
Michelle Williams (25)

9.března 2005
Kerr Smith (33)

30.prosince 2005
Meredith Monroe (28)


Kontakt:

email: Jerrzy@seznam.cz

ICQ: 122605041


NAVRCHOLU.cz

© 2000 - 2004 Jerrzy

_