. . . . .
Dawsons creek CZ

  :: Home
  :: Info
  :: Herci
  :: Postavy
  :: Epizody
  :: Scénáře
  :: Galerie
  :: Media
  :: Různé

 

 

:: Povídka - Vzpomínky ::

Otočil jsem se a v tom jsem í uviděl, byla okouzlující jako vždy. Její křehká a rozzářená postava svítila pod černým nebem. Jakoby to bylo včera a ne pět let, co jsem Joey viděl naposledy…………………………
Začali se mi vybavovat naše vzpomínky, naše „hádky“ u Dawsonova filmu, zvláště u scény, kdy jsem jí shodil do vody. Fíhá, prej že jsem jí sahal na zadek. No sice to bylo pravda, ale tentokrát jsem ještě zatloukal. Jé nebo lovení hlemýžďů, to byla taky sranda, hlavně jak jsem na Joey koukal zrcátkem, když se svlíkala…………..
Konečně byla Joey nadosah mého náručí. Objal jsem jí a zatočil s ní tak že se staly v Ledárně roztřásly. Moje Joey Potterová byla zase zpátky a mě mysl zachvátila další krásné vzpomínky………….
Výlet, který jsme podnikly na mojí lodi, byl jedinečný a vzrušující, bože jak já se zdržoval a čekal jestli mě nechá odjet. Nenechala. Na slova „Pacey já tě miluju“ asi nikdy nezapomenu.
Cesta zpátky byla ale strašná, Joey začínala být nervózní ze setkání s Dawsonem.
Jo, jo bývaly chvíle zlý i dobrý……..
Chtě nechtě jsem se musel vrátit do reality. Musel jsem Joey samozřejmě představit mojí Ledárně. Byla tak krásná, že jsem jí prostě musel ještě jednou obejmout, zavřel jsem oči a vnímal jen její dotyk, vůni jejích vlasů...Stály bychom tam asi ještě dlouho, kdyby k nám nepřiběhly Jen, Jack a Dawson. Byl jsem šťastnej, všichni zase spolu, tyhle lidi jmenovitě Joey, Jen, Jack a Dawson pro mě znamenají hrozně moc!!!!

back


© 2000 - 2004 Jerrzy

_