. . . . .
Dawsons creek CZ

  :: Home
  :: Info
  :: Herci
  :: Postavy
  :: Epizody
  :: Scénáře
  :: Galerie
  :: Media
  :: Různé

 

 

:: Dawsonův svět - lednová Top Dívka ::

Ach jo, vy nám zkrátka
nedáte pokoj,
co? Tentokrát jste nás
pro změnu zahltili
prosbami, abychom
napsali o Dawsonově
světě. Takže jsme sa -
mozřejmě opět podlehli
a přinášíme ti pár žha -
vých drbíků o hercích,
taky malej rozhovor
s Joshem Jacksonem,
protože o něj jste si
psali nejvíce a na závěr
velké překvapení - text
písně "On My Own"!!!

Dawsonův svět
-Joshua je rváč!


Osobní údaje
Jméno: Joshua Carter Jackson
Datum narození: 11. června 1978
Hvězdné znamení: Blíženci
Místo narození: Vancouver, Kanada
Přezdívka: Josh
Barva očí: hnědá
Adresa pro autogram:
(Nezapomeň zpáteční adressu!)
Joshua Jackson
C/o Dawson´s creek
The Warner Brothers Television
Network
4000 Warner Blvd.


O čem Dawsonův svět vlastně je?
Děj tohoto velmi úspěšného amerického seriálu se
odehrává v malém městečku na pobřeží nedaleko
Bostonu. Městečko se jmenuje Capeside. V létě se snaží
co nejvíce vydělat na turistech, ale v zimě je tu prakticky
mrtvo. (Capeside ale na skutečné mapě nenajdeš - seriál
se natáčí v městech Southport a Wilmington v Severní
Karolíně.) Hlavními hrdiny jsou čtyři mladí lidé - Joey,
Dawson, Pacey a Jen. V poslední době k nim ale přibyly
další stálé postavy. Dawson je hlavní klaďák seriálu
a velký filmový fanoušek. Joey je jeho kamarádka od
dětství, velký zmatek ale mezi nimi způsobila jejich
velká náklonnost. Jen se do Capesides přistěhovala za
babičkou, aby tady trochu "zkrotla". Hned po svém
přistěhování zamotala hlavu Dawsonovi a mnoha dalším klukům. Pacey byl zpočátku velkým outsiderem seriálu, protože byl poměrně dost nesnesitelný. Vše se ale ještě víc zamotalo, když se zamiloval do Joey.....Minirozhovor s Joshuou Jacksonem

Už několik let hraješ postavu Paceyho v seriálu Dawson´s creek. Máš pocit, že jste si s Paceym podobní?
Zdá se mi, že docela dost jo. Pacey má totiž skoro stejnej smysl pro humor, jako já. Je taky dost sladkej a hodně se snaží ostatním pomáhat, ale přes to všechno dokáže bejt docela slušnej grázl. A to se mi na něm fakt líbí.
Chtěl bys žít na místě jako je Dawson´s creek?
Asi jo, fakt to tu vypadá hezky. Ale kdybych tu nefilmoval a musel tu žít jako naprosto normální člověk, asi by mi tu bylo dost těsno. Kromě toho bych nejraději bydlel někde úplně mimo civilizaci...
Přál sis někdy hrát místo Paceyho Dawsona?
Abych řekl pravdu, tak rozhodně ne. On je docela těžkej charakter, protože se pořád snaží chovat k ostatním hezky. A mě se to zdá strašně nudný, bejt pořád jenom hodnej.
V seriálu máš poměrně dost problémů se svojí první láskou. Jaká byla tvoje skutečná první láska?
No, upřímně řečeno bych jí dost nerad jmenoval. Ale můžu ti prozradit, že to nebyla herečka, ale byla strašně sladká. Měřila sice jenom metr padesát, ale měla strašně krásný dlouhý hnědý vlasy. Škoda jenom, že ta láska byla docela dost krátká.
Co se ti nejvíc líbí na tom, že jsi slavný?
Určitě je to spousta práce! Dřív, když jsem šel na nějaký casting, všichni mi jenom říkali, že sice věří, že jsem dobrej herec, ale že neodpovídám klasickým parametrům herců. Fakt jsem to nechápal. Za to teď, když všichni vědí, že jsem z Dawson´s creek, tak mi klidně roli dají a už se na nic neptají. Jenom díky tomu seriálu jsem se dostal tak daleko!
V Dawson´s creeku máš jako Pacey dost problémů ve škole. Bylo to tak s tebou i ve skutečném životě?
Ježišikriste, já jsem byl strašnej! Nenáviděl jsem, když mi chtěli učitelé diktovat, co mám dělat. Taky proto mě dvakrát ze školy vyrazili! No, musím fakt uznat, že jsem byl dost strašnej týpek a hrozně jsem se hádal s učitelema.Na co se můžeš těšit v dalších dílech?
Partička kolem "klaďáka" Dawsona se nám tak trochu rozpadá. Všichni totiž více či méně úspěšně konečně dostudovali střední školu a teď se rozutečou na nejrůznější vejšky a taky je čekají první zkušenosti v zaměstnanosti. O další maléry tedy rozhodně nebude nouze. Producenti ale zatím drží pod pokličkou, jak se budou dál vyvíjet jednotlivé vztahy, ale jedno ti přece můžeme prozradit - mezi Paceyim a Joey ještě všechno není úplně rozhodnuto!
Žhavej drbík!
Tak pozor pánové a dámy - Josh zřejmě není tak úplně klaďák. Nedávno se totiž v tisku objevila zpráva, že se právě Josh dostal do takového menšího konfliktu se zákonem. Byl totiž na jednom hokejovém utkání a protože se právě jeho mužstvu moc nedařilo, vydatně se posiloval alkoholem, aby se na to vůbec vydržel dívat. No a protože byl v dost hustý náladičce, nevydržel navážení fanoušků druhého týmu a dost brutálně se s nimi popral. Bohužel se do toho taky připletl jeden pracovník z ochranky, který se ho snažil uklidnit! To si ale naběhl! Josh si s ním bleskově poradil a dal mu pořádnou nakládačku! V zápětí byl ale zatčen za výtržnictví. Dlouho si ale v base nepobyl, protože ho propustili na kauci 1000 dolarů. Ale pozor! Čeká ho soud!JOEY SE ASI BUDE VDÁVAT
Tedy ne Joey v seriálu, ale její představitelka Katie Holmes. Ta sklízí poměrně velké úspěchy ve své profesi, a tak se k tomu rozhodla přihodit i pořádnej úspěch v soukromí. Jejím dlouholetým miláčkem je totiž Chris Klein, kterého znáš z filmu "Prci, prci, prcičky", kde ztvárnil postavu Oze. S Katie jsou spolu už tři roky, a tak to vypadá, že svatba je opravdu na spadnutí. Jediným mráčkem na obzoru je jejich velká pracovní vytíženost, ale uvidíme, snad si holoubci nějak poradí!

back


© 2000 - 2002 Jerrzy

_