. . . . .
Dawsons creek CZ

  :: Home
  :: Info
  :: Herci
  :: Postavy
  :: Epizody
  :: Scénáře
  :: Galerie
  :: Media
  :: Různé

 

 

:: #606 - "Živá mrtvá dívka" (Living Dead Girl) ::

Napsal: 
Režie: 
Premiéra: 
Premiéra v ČR: ???
Repríza v ČR: ???
Anglický scénář: zde
Hudba z epizody: zde

 

Natáčí se postelová scéna, kterou sledují Dawson a Todd. Natasha a nějaký kluk vejdou do ložnice, posadí se na postel a začnou se líbat a mazlit. Nejprve vidíme kousek scény... Tod má pak Dawsona otázku " Ty jsi neslyšel o tý holubičce, co tu umřela - Melanie Rayová. Slyšels o Melanie Rayový?" Dawson zavrtí záporně hlavou, pak k nim přijde Natasha (začne Todd masírovat a na Dawsonovi vidíme, že je mu to trochu nepříjemné) a začnou Dawsona společně kritizovat "A to si říkáš filmovej nadšenec? Styď se, Leery." Dawson, Todd a střihač procházejí natočené záběry. V pauze se Todd zeptá Dawsona na párty "Chlapče, jak to jde s mou párty?" "Mám to potěšení oznámit, že umělecký oddělení proměnilo studio sedm na hřiště morální pokleslosti." Nakonec přejdou spolu ke střihání v záběru je právě Natasha "Pánové, Natasha vypadá na těch záběrech tak sexy, že vás budu muset požádat, abyste opustili místnost a nechali mě tu samotnýho. Víte co myslím? (Všimne se, že se Dawson nesměje.) Co máš za problém?Činíš si snad na rozkošnou Natashu nárok, hm, Leery?" "Ne. Není to tak jednoduchý, Todde." "Ovšem, že je. Tvá titěrná mysl neuměla uchopit fakt, žes klofnul jednu z nejsexy hvězdiček, co může Hollywood nabídnout, takže jsi to všechno odhodil kvůli dalšímu pokusu s tou, cos s ní šel na maturáku." Pak se ale stane něco, co je u hallowenu normální ( Na jednom políčku vidíme záběr ženy v dlouhém kabátu s tmavými brýlemi vedle cedulky, na které stojí Malanie Rayová - Kostým č.3.) Todd se zdá být dost vyděšenej, ale Dawson neví o co jde. "Pamatuješ si na tu báchorku, o který jsem ti vykládal včera? O tý herečce, co umřela ve studiu sedm?" "Jo." "To je ona." Audrey stojí před zrcadlem a dokončuje poslední úpravy na svém kostýmu Nancy. Pacey se mezitím oblékl v koupelně. "Side! Ách, baby! Vypadáš skvěle! Ale..." "Ale co?" "No, nezabíjej posla špatných zpráv, ale jestli to má vypadat věrohodně, kožený kalhoty by fakt bodly." "Abych řek pravdu, je zázrak, že jsem vůbec na tuhle záležitost se Sidem a Nancy přistoupil." "Hele, slíbil jsi mi, že dneska nebudeš žbrblat." "Promiň. Prostě na kostýmový párty fakt nejsem." "Ale každý ráno se moc rád oblíkáš do toho opičáckýho obleku." "Snadný." "Dobrá. Promiň. Rána pod pás. Netoužím rozpoutat další debatu o našich bezmeznejch ideologickejch rozdílech. Za vteřinku budu hotová." "Dobře." " (Audrey zajde do koupelny a Pacey se začne rozhlížet po pokoji. Všimne si písemky Audrey, za kterou dostala pětku. Když Audrey vyjde z koupelny, Pacey tu písemku rychle schová.) "Hotovo? Co je?" "Nic. Pojďme." "Dobře." "Jo."
Jen a Jack jsou v obýváku, zatímco se Emma někde hotoví k odchodu. Jen přechází po pokoji a Jack sedí na pohovce. Jen je oblečená jako Temný anděl a Jack jako upír. Než Emma bude hotová, Jack vyzvídá na Jen jakej je ten kluk a že by ho měla pozvat, ale Jen to nepřijde jako dobrej nápad "Myslím, že by bylo vhodný, Jacku, se tomu zdaleka vyhnout. Tak nebudou žádný zlomený srdce, žádný zničený sny a žádný prášky ráno poté." Jack se ale nenechá odbít a hodí Jen telefon, Jen ale nemá číslo. " Zavolej na Linku pomoci." Jen tedy zavolá a Cj. Slíbí, že přijde, ale až taky za hodinku, protože zaskakuje za jednoho opozdilce. Pekelná kuchyně. Eddie pracuje za barem, když se objeví Joey a posadí se před něj. Řekne mu dobrou zprávu, tedy alespoň si to myslí "Můžeš se vrátit na přednášky." Ale Eddie jako vždy, je velice příjemný "Kdo říkal, že se tam chci vrátit?" " Připadalo mi, žes prošel spoustou trablů, aby ses tam dostal, takže jsem jenom -- myslela jsem, že to možná pro tebe něco znamená, ale ještě jednou, promiň."
(Joey se otočí a vydá se na odchod, když vrazí do nějaké asi tak dvanáctileté dívky, která je velmi nepříjemná a záhy za ní se objeví profesor Heston, Joey zjistí, že je to jeho dcera) Dawson prochází skrze studio, které bylo přeměněno na párty. Je oblečený jako Muž v černém. Najednou něco zaslechne.) "Dawsone." (Zahlédne nějakou nezřetelnou postavu v dlouhém černém kabátu zajít za roh. Rychle za ní vyrazí, ale nikdo tam není. Pak odejde.)
(Natáčení, později večer. Párty je v plném proudu. Hraje nějaká kapela a spousta lidí tam tancuje a baví se. Todd má kostým kněze a balí nějaká dvojčata, když k němu přijde Dawson.) Dawson řekne Toddovi, co viděl a že si myslí, že to byla Melanie Rayovou. Todd je ale přesvědčený, že to byl už někdo v kostýmu pak si pro Todda přijde Natasha a jdou si zatancovat. Pekelná kuchyně. Eddie uklízí stůl a Harley ho balí. Pak se k nim přidá Joey, která chce, aby šli někam se pobavit, že by si její otec (Heston) jistě nepřál, aby seděla v baru pro vysokoškoláky celý večer, co jí bude hlídat. Harley, ale stojí za svým, nakonec Eddie navrhne, že by mohli jít do strašidelnýho domu, Harley je nadšena, jako ze všeho, co Eddie vynese z pusy. Jack a Jen čekají, až se objeví CJ. "Jen, řekla jsi CJovi, že si má vzít kostým?" "Jo. Jo, myslím, že jo. Bože, doufám, že jo. Proč?" "Mrkni na tohle." (Na párty přišel CJ s kamarádem a ani jeden nemá kostým.) CJ. Se cítí trochu jako blbec, řekne Jen, že mohla říct, aby si vzali kostýmy a pak představí svého kamaráda a Jen představí Jack. CJ. S kámošem se rozhodnou zajít pro něco k jídlu, kdy odejdou... "Bezva. Pozvu si na párty kluka a on si přivede přítele." "Proč jsi si tak jistá, že jsou pár?" "Ať si. I kdyby byl hetero, nemůžu tohohle CJe mít. Už ne. Je moc chladnej. Když ozřejmím svý úmysly, chci aby si jich kluk všim a oplatil je. V tomhle pořadí." Jack tedy vymyslí plán... "Trochu to víc probádáme, jo? Já si vezmu do parády CJe a ty si vezmeš toho domnělýho homosexuála a za chvilku se sejdem tady." Strašidelný dům. Joey, Eddie a Harley procházejí dost nepřesvědčivým strašidelným domem. Procházejí místnosti, kde dá Joey ruku na rameno muž v kostýmu mumie. Joey je pěknej strašpitel, když je nechá Harley s Eddiem chvilku osamotě, omluví se mu "Hele, mrzí mě, že jsem ti vstoupila do života a tak všechno. Viděla jsem příležitost pomoct a chopila jsem se jí. Jde jenom o tom, že jsi fakt chytrej. Jsi mnohem chytřejší, než kdokoli jinej ve třídě. A rozesmutňuje mě, když vidím, jak je všechen ten potenciál promarňovanej." Eddie přistopí k menší spovědi. "Ty ses mi dostala pod kůži. Shledal jsem, že mi hlavou vrtají série těch našich nepříjemnejch rozhovorů, což musí něco znamenat, takže jsem si chodil pro další, což nakonec vedle k mý zkáze." (Někdo přistoupí za Joey a dá jí ruku na rameno. Joey přiskočí k Eddiemu a obejme ho kolem hrudi, aby jí ochránil.) "Ááá!" "Holka, ty seš teda strašpytel." "To mi říkají. Moh bys mě teď pustit?" "Víš ty co? Neřek bych." " (Skloní se a políbí jí. Chvíli se líbají a pak to Joey zarazí.) "A sakra." "Co je?" "Harley."
(Na párty přijdou tam Pacey a Audrey. Audrey touží po zábavě a Pacey je trochu mimo) "Páni! Umřela jsem a přišla jsem do pekla! Čau, Satane!" "Z čista jasna se cejtím děsně starej." "Pojď si se mnou zatancovat, Pacey. Jdeš?" "Kam?" "Támhle." "To není tancování. To je šílení." "Kdy se z tebe stal takovej nudnej patron?" "Asi ve stejnou dobu, kdy jsi začala vorat písemky." "Co to má jako znamenat?" "Co? Ale no tak, co ta pětka, Audrey?" "To je známka, Pacey. Obyčejně jí dostávaj studenti, který se doma řádně nepřipraví." "Díky, chytrá prdelko. Jen se ptám, jestli je všechno v pořádku." "Mám to zcela pod kontrolou, baby." "Jo, protože podle mých zkušeností, nebejvá pětka sama. Takovýhle věci mají tendenci přicházet ve skupinách." "Víš ty co? Mám fakt dobrej nápad. Nemluvme o tom." "Dobře, fajn. Jen ti dávám vědět, že mám starost. Toť vše." "Víš co? Mně to tak nepřipadá. Mně připadá, že jsi příliš zaměstnanej pobíháním kolem jako nějaká finančnická nula, než aby sis o něco dělal v těhlech dnech starosti." "To je od tebe hezký. Nandej mi to. Protože já si musím vydělávat na živobytí. To je skvělý." "Nevadí mi, že si musíš vydělávat na živobytí, Pacey. Jenom říkám, aby ses v tom neztratil. Toť vše." " Proč do toho pleteme tohle? Jen chci vědět, co se to s tebou děje." "Dobře. Tak ty chceš vědět, co se to se mnou děje? Tady to je. Na přednášky jsem tenhle semestr ani moc nechodila, Pacey. 'A proč?' můžeš se zeptat. Protože jsem měla tak trochu depku. Jo, chápej, mám kluka a myslela jsem si, že jde všechno skvěle, ale podle všeho nejde. Podle všeho mu jde o jeho práci víc, než mu jde o mě, a já vím, že by nejspíš řek, že to není pravda a že jsem jenom dramatická hysterka, ale já myslím, že kdyby to nebyla pravda, věděl by dost dobře o všem, co se v mým životě děje, nebo ne, Pacey?" (Přijde k nim Emma převlečená za Kelly Osbourneovou.) "Čau, lidi. Bezva kostýmy."
Dawson se baví s nějakou ženou, která ho očividně balí, ale Dawson si to neuvědomuje Dawson vzhlédne k rampě ve studiu a spatří na ní stát ženu v černém dlouhém kabátu. Nevidí dost dobře její tvář, protože má sluneční brýle. Rozběhne ke schodům, které vedou nahoru. Začne tu ženu honit. Pokaždé, když se dostane na místo, kde jí naposledy spatřil, je už někde jinde. Nakonec jí ztratí úplně a shlédne dolů, kde spatří, jak se Natasha baví s Toddem. Natasha vezme Todda za ruku a odvede ho do kulis ložnice. Tam se posadí na postel a začnou se líbat. Znovu spatříme v Dawsonových očích žárlivost. Následuje střih ke dveřím ložnice. Dawson k nim rychle dojde a vezme za kliku, ale na chvilku se zarazí. Nakonec dveře otevře. V pokoji spatří Todda a Natashu, jak sedí na posteli a povídají si. Spolu s nimi je tam další asi tak půltucet lidí. Dawson jen zakoktá, že někoho hledá. Vydá se na odchod, ale na chvilku se zarazí a zamyslí se, jestli se to, co viděl, skutečně stalo. Pak odejde. Když jde, zazvoní mu mobil. Střižna. Dawson vejde do místnosti a střihač mu ukáže něco na obrazovce. Na obrazovce vidíme scénu, o které mluvil Todd. Ta záhadná žena je na place uškrcena a pak vidíme, jak tam přibíhají lidé a odtahují od ní toho herce, co jí zabil.
Za Dawsonem přijde Natasha. Dawson chce něco vědět "Ta Melanie Rayová -- proč vlastně měla tu aféru s režisérem?" "Kdo ví. Třeba se do něj zamilovala nebo třeba jenom chtěla, aby jí někdo věnoval pozornost." "Ale ona měla někoho, kdo jí věnoval pozornost. Byla vdaná." "Jo, no, ne všechny vztahy jsou dokonalý, Dawsone. Všechny netrvají věčně. Možná měl milenku. Možná to zvoral." "Možná mu ona nedala moc na výběr." "Jestli se mě ptáš, jestli se něco děje mezi mnou a Toddem, odpověď je do toho ti nic není." "Na to se neptám." "Ale prosím tě. Nejsi dobrej v podtextu, baby. A nemáš právo žárlit." "Žárlit? Já... kdo říkal, že žárlím?" "Mm-hmm. Ale nedělej se, zlato."
Strašidelný dům. Joey hledá na ulici Harley, když k ní přiběhne Eddie. Joey ho začne obviňovat, že je to jeho vina, nakonec se pokusí přemýšlet, jako ona přijdou na to, že by mohla být v kině, tedy přijde na to Eddie. Audrey jde přes opuštěné kulisy hřbitova a všimne si opřené rakve. Vleze si do ní. Všimne si, že se blíží Pacey, a tiše zavře víko rakve. Pacey si jí nevšimne a posadí na nedaleký náhrobní kámen. Objeví se Emma a spatří osamoceně sedícího Paceyho. "Ahoj." "Všechno v pohodě?" "Jo, jo. Jestli tvá definice v pohodě zahrnuje silnou touhu napustit si horkou vanu a podřezat si zápěstí, tak to sedí." "Á. Máte s dámou nějaký problémy?" "Tak by se to dalo říct." "Uf-och. Chceš si o tom trošku pokecat?" "To mi spolu neprovozujem, nebo jo?" "Ne, ale jsme spolubydlící a myslím, že to tě k něčemu opravňuje." "Dobře. Myslíval jsem si, že k sobě s Audrey dokonale padnem. A padli, protože poprvý ze všech mých vztahů, jsme měli rovnocenný postavení. Žádný hrátky, žádný dramata, žádný napětí. Byla to jen zábava." "To z ní dobře... teoreticky. Je trochu těžký takovou věc udržet." "Na to jsem taky přišel." "Jo." "A nevím co s tím. Protože si nejsem opravdově jistej, jestli důvod, proč se odtahuje, je ten, že si neumím poradit s vážným vztahem, nebo jestli je to prostě proto, že už jí nemiluju. Hmm. Vlastně když na to přijde, jestli jsem jí kdy opravdově miloval." "Jo. Obávám se, že na to můžeš odpovědět jenom ty." "A abych byl úplně upřímnej, fakt na to nechci přijít dneska. Takže co bys řekla, kdybysme se vrátili na párty, hm?" "Dobře." "Ale stejně díky, žes mě vyslechla." "V pohodě. Ale, víš, jenom proto, že jsme vedli jeden vážnej rozhovor, si nemysli, že se mi můžeš vyplakávat na rameni pokaždý, když si zamaneš." (Odejdou a po chvíli Audrey otevře víko rakve. Ve tváři se jí zračí smutek a bolest.)
Jen a David spolu sedí na nějakých židličkách, povídají si a pijí nějaký punč. David Jen potvrdí, že on je gay, ale CJ. ne a že jí dost chce. Jack a CJ popíjejí punč a mluví spolu. "Neurazil jsem se, jenom prostě nejsem gay. David je gay. Já, ani tak ne." řekne CJ. Jackvi a tím je definitivně problém vyřešen... Ale řekne, že Jen není jeho typ. Eddie říká nějakému klukovi v kostýmu, jak se dostane k strašidelnému domu, když z kina vyjde Joey s Harley. Joey poprosí Eddieho, aby je nechal na chvilku o samotě, když odejde, Joey se jí snaží domluvit "Hele, já vím, že jsi naštvaná na tátu, že se na tebe vyflák, ale to neznamená, že je to špatnej táta a neznamená to, že tě nemá rád." "Ne, znamená to jenom, že je to pitomec." "Harley.." "Líbí se ti vůbec? Někdy nechápu, jak by se moh vůbec někomu líbit. Je hrozně hrubej." "Pravda, ale taky je..." "Pokaždý, když za ním jdu, přesvědčuju sama sebe, že to tentokrát bude jiný. Ale nikdy není. Je to pokaždý jenom jinej odstín toho samýho." (Harley odejde za Eddiem.)
Dawson znovu koutkem oka zahlédne tu záhadnou ženu. Pokusí se jí chytit, ale cestu mu zastoupí několik lidí. Snaží se jí dohonit a všimne si, že zašla do kulis ložnice. Pomalu dojde ke dveřím a otevře je. Spatří plně oblečené Todda a Natashu, jak spolu leží v posteli a líbají se. Tod se snaží říct, že to není, tak jak to vypadá. "Zmlkni." "Nemůžeš mi říkat, abych zmlknul." "Co uděláš? Vyhodíš mě? To už jsi zkoušel. Nevyšlo to. Hele, Natasho, mě--mě fakt mrzí, že jsem ti ublížil. To byla ta poslední věc, co jsem chtěl, aby se stala. Věř mi. Dostal jsem se doprostřed neuvěřitelně komplikovaný situace a udělal jsem bezmyšlenkovitou volbu a byla to špatná volba, což je důvod, proč jsem s tebou nebyl schopnej... dost dobře komunikovat, já... já tě mám rád. Neustále si říkám, že nežárlím, ale já žárlím. Já strašně žárlím. Tohle--myšlenka, že se tě dotýká někdo jinej, zvlášť on, chci říct, je to... Todd." "Leery, víš, nebude mi činit potíže to s tím vyhazovem zopakovat." "Příliš pozdě. Končím. Já... hodně štěstí se zbytkem filmu. Padám." (Odejde a nechá je samotné.) Dawson se chystá odejít, když se zastaví a otočí se. Když se rozhlíží, vzhlédne a spatří na rampě opět tu záhadnou ženu. Rozběhne se nahoru, ale tentokrát mu ta žena neutíká. Jde k němu, sundá si paruku a brýle a vidíme, že je to Natasha. Pak se za Dawsonem objeví Todd s kamerou. "Leery, tak tohle je nářez, kámo!" "Co to.." "Šťastnej Halloween, Dawsone. Bylo nám nesmírným potěšením, že jsme si s tebou mohli dneska večer pohrát." Přidá se Natasha. "Moment. Takže vy dva jste ani.." "Ani náhodou. Příliš starej, příliš statistek." "Jo, a taky nedělám do odloženýho zboží mýho asistenta." "Tak, tak." "Co ty záběry?" "Filmový kouzla, kámo." "Nebylo to až moc práce na to, abyste se zasmáli na můj účet?" "Ne. Stál za to každej okamžik. Jasně. Zajdu za Danníkem, aby to sestříhal." "Áách, to chci vidět." "No tak pojď. Ehm... s tou výpovědí tos nemyslel vážně, že ne? Protože tak nějak potřebuju pomoct se zítřejším rozpisem scén. Jdeš do toho? Jsi mudrc." (Dawson se jen zasměje a oni odejdou.)
Jen a CJ stojí venku a povídají si. Jen jde na to rychle "Víš, moh by sis ušetřit spoustu problémů, kdyby sis se mnou prostě vyšel." Střih na Jacka a David, kteří je sledují. Jack řekne, že jemu líto, že Jen donutil, aby mu zavolala, když o ní nemá ani zájem, ale David si myslí, že to pro ní bude lepší. Jack se ho zeptá, jestli by mu to někdy nechtěl povyprávět u kafe. "Jo, myslím, že něco takovýho by se mi líbilo." (Přijdou k nim Jen a CJ.) CJ. a David se rozloučí a odejdou. Jack se potom zeptá jen jak to dopadlo. "No, hraje si na tvrďáka, což mě vyvádí z konceptu, ale žádný strachy, dostanu ho." Joey a Harley hrají kulečník, když se konečně objeví profesor Heston. A chystaj se odejít, ale Harley se ještě staví za Joey "Promiň, že jsem byla takovej spratek." "Všichni máme svý chvíle. Víš co? Nepřestaň doufat, že to s ním bude jiný. Jsi příliš mladá, než abys byla takhle zahořklá." "Může ti dát jednu radu?" "Jistě." "Eddie tě totálně žere. Doufám, že se na mě taky jednou bude nějakej kluk dívat takhle. Nezvorej to." "Dobře." Harley a Heston odejdou. O chvíli později k Joey přijde Eddie. Dají si pohár a společně si k tomu sednou. "Co se mezi náma děje?" "Co myslíš?" "Myslím... já políbila tebe, tys políbil mě. V některých státech by to považovali za randění." "My nerandíme." "Ach bože, ne." "A já se na Hestonovo přednášky nevrátím." "Fajn." "Vážně?" "Jasně. Jsi, jakej jsi, Eddie. Netoužím to změnit." "Víš co, Joey? Nevíš, co se mezi náma děje... ale mně se to takhle líbí." "Mně taky."
Pacey vyjde ven a má radost, že konečně našel Audrey, který sedí na kapotě jeho auta. "Čau. Tady jsi. Všude jsem tě hledal. Je všechno v pořádku?" "Myslím, že bysme se měli rozejít, Pacey." (zasměje se) "Cože? (vidí, že to myslí vážně) Pojeďme domů a vyspěme se na to. Můžem si o tom promluvit ráno." "Ne. Já to chci." "Já nechtěl, aby se to stalo takhle." "Zmlkni, Pacey! Prostě zmlkni, jo? Zjednodušuješ si to a ty to víš. Já tě nenechám pronést nějaký falešný protesty, aby jsi měl lepší pocit. Ukončuju to. (Následuje dlouhá pauza, kdy oba mlčí.) Takhle vím, že je konec. Neřek jsi ani slovo, Pacey. Ani slovo. Protože nemáš energii se hádat a... já si zasloužím víc než tohle." "Máš pravdu. Zasloužíš. Zasloužíš si mnohem víc než tohle." "Pokračuj, Pacey. Proč se nedržíš scénáře? Víš, řekni všechny ty věci, který mi máš říct. Máš něco jinýho? Kolik prázdných slov bude třeba, aby se ti dneska dobře spalo?" "Co ode mě chceš, Audrey? Ty víš, že to tak není, ale ta negativita mě taky dostává, jasný? Takže s tebou souhlasím." "Neodvažuj si hrát na ušlechtilýho, Pacey. Ty nejsi žádnej rytíř v zářivý zbroji. Jsi jenom kluk, kterýho unavilo rozdávání si to se stejnou holkou a cítíš se za to vinnej. Myslíš, že je to hrozný? Proč--proč nezkusíš bejt tím, kdo musí přemýšlet, proč všichni lidi, který miluje, jí lásku neoplácej?" "Audrey, no tak." (Audrey mu vyšije pořádnou facku.) Audrey vzlyká. Párty skončila a Dawson sedí v kulisách ložnice a přemýšlí. Vstane a vydá se na odchod. Když otevře dveře, najde za nimi Natashu. Začnou si povídat o tom, co Dawson řekl. "Řekni to ještě jednou." "Co? Že jsem žárlil?" "Ne. Že mě máš rád." "Mám tě rád, Natasho. Fakt tě mám rád." "Fajn, protože... já tě mám taky ráda. Spousta lidí ti vejde a odejde ze života, Dawsone, a... možná nebudeš věřit tomu, co ti chci říct, protože jsem herečka a lhaním si vydělávám na živobytí, ale... ty jsi jeden z mála lidí, kterých jsem se fakt chtěla držet." "Nevím, čemu věřit... ale zbožňuju svůj život. Já... skoro každý ráno se musím štípnout, abych věřil, že jsem tohohle všeho byť jen malou součástí. Ale... nemůžu si pomoct a mám pocit, že je to všechno iluze. Víš, že to každou chvíli navždy zmizí." "Protože to tak je. Co já vím, tak tohle by taky mohla bejt mám poslední práce. Takže si to budu užívat, dokud to trvá, objímat všechny hned teď, protože zítra tu nemusejí být, a získávat zkušenosti. A pokud z tohohle budu mít jen setkání s tebou, no, mohlo by mi to stačit." "Bože, chyběla jsi mi." "Vždycky jsem tě chtěla zpátky, víš? Jenom jsi musel zaplatit za svý hříchy." "Jsme teď vyrovnaní?" "Skoro." (Položí ho na postel a začne ho líbat.) "Počkej, jsi... si tím jistá?" "Tak jistá jak jsem si ještě ničím ve svým životě nebyla." "Bezva." (Začnou se mazlit, když dovnitř vejde nějaký člověk v zabijáckém kostýmu, zvedne nad hlavu sekeru a máchne s ní na ně dolů. Následuje zatmívačka.)

 


back


© 2000 - 2004 Jerrzy

_