. . . . .
Dawsons creek CZ

  :: Home
  :: Info
  :: Herci
  :: Postavy
  :: Epizody
  :: Scénáře
  :: Galerie
  :: Media
  :: Různé

 

 

:: #104 - Odhalení (Discovery) ::

Napsal: Jon Harmon Feldman
Režie: Steve Miner
Premiéra: úterý, 10. února 1998 ve 21:00 na The WB
Premiéra v ČR: neděle, 17. září 2000 v 10:00 na TV Nova
Repríza v ČR: úterý, 6. srpna 2002 v 14:50 na TV Nova
Anglický scénář: zde
Hudba z epizody: zde

 

 Dawson se spolu s Joey dívají na video s Jen, které natočil, a všimnou si scény, kde se Tamara miluje s nějakým mužem. Pacey, Jen, Dawson a Joey se sejdou v Ledárně a začnou se bavit o tom, co Dawson nechtíc natočil se slečnou Jacobsovou. Dawson pak doprovodí Jen domů a ona ho políbí tak, aby vše mohla její babička vidět. Babička ji varuje, aby neudělala stejnou chybu jak v New Yorku.

 Když Dawson přijde do svého pokoje, najde tam Paceyho, který hledá kazetu s Tamarou. Svěří se mu, že muž se kterým se slečna Jacobsová miluje na pásce, je on.

Dawson poprosí Joey aby s ním šla nakupovat, protože potřebuje sehnat dárek pro své rodiče, kteří oslaví 20. leté výročí svatby. V jednom obchodě narazí na jeho mamku s jejím spolupracovníkem. Dawson si ničeho nevšimne a Bob mu připadá sympatický.

 Pacey se setká s Tamarou v jedné místní kavárně, která tam zatím čte nějaké osnovy a Pacey se jí zeptá, jestli nemá nějakou knihu o sexu. Chce jí položit své ruce na její, ale ona ucukne, protože se bojí, že by je někdo mohl vidět.

 Jen se zatím dívá s Dawsonem v jeho pokoji na jejich film a Dawsona napadne, že by mohli zajít do televizní stanice, aby udělali dabing.

 Na další den, v televizní stanici, Jen moc dabing nejde a tak si raději dají přestávku a uvidí, jak se jeho mamka líbá s Bobem. Dawson z toho má šok, ale nic neříká. Jen mu nabídne, že si s ní o tom může promluvit, ale Dawson raději zajde za Joey. Když se doví, že Joey o všem věděla, řekne jí, že ho zradila. Joey se mu sice chce omluvit, ale Dawson jí neposlouchá, a řekne jí, že mezi nimi je konec.

 Dawson jde s Jen na procházku, a řekne jí, že by si měli důvěřovat a nemít mezi sebou žádná tajemství. Proto se mu Jen svěří, že ji tady do Capeside poslali z New Yorku, protože byla ve špatné partě a že spala s mnoha svými kluky. Dawson je zaskočen, že Jen už není panna.

Tamara mluví s panem Goldem, čehož si všimne Pacey, a začne žárlit. Zeptá se jí, jestli s ním něco má, ale ona mu odpoví, že pan Gold je gay. Paceymu se viditelně uleví. Když se Dawson s Jen setkají ve škole, je mezi nimi nějaká divná atmosféra. Když se ho Jen zeptá jestli je všechno v pohodě, Dawson jí sice odpoví, že jo, ale myslí si úplně něco jiného.

 Dawson se o tom baví s Paceym ve videopůjčovně a Pacey mu řekne, že je nejspíš vylekaný z toho, že je Jen zkušenější, než z toho, že už není panna.

 Dawson se rozhodne říct svému otci o poměru její matky s jiným mužem, ale když přijde pravý moment mu to říct, neodhodlá se.

 Joey jde za Dawsonem aby si promluvili o Jen, ale Dawson si ji moc nevšímá, protože neví jestli jsou ještě přátelé.

back


© 2000 - 2002 Jerrzy

_